Stuf me gaz (plin)

Shitet nga: Ylli 06 Dhj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Eshte prodhim italian me sistem te ngrohjes i sigurt dhe i mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim