Tavolin pune

Shitet nga: Abdullah 08 Nën 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
tavolin pune e hekrit e punuar shum mire dhe me material te mire. me dimensione gjatesi 200cm gjersia 80cm lartesia 90cm. e punuar shum mire me material te mire. po te punohet tani do ju kushtoj hiq ma pak se 400euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim