plloter Mimaki jv3

Shitet nga: Milot 03 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Plloter Mimaki jv3 ne gjendje super, shum pak te kaluara dhe koka e reja.
Bej ndrrim edhe me veture.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim