urgjent-linja per prodhimim e- qokolates biskota..

Shitet nga: besniku 25 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shiten 5 linja per prodhimin e produkteve konditore- 3 linja te qokolates 1 e biskotave dhe nje linje e re per prodhimin e napolitankes..maqinat jane te prodhimit Hacos-Belgjike dhe chokopak -Gjermani..jane te perdorura vetem 4 vite..shitesi garanton montimin leshimin ne pune dhe funksionimin e plote te maqinave..si dhe jap receptura deri ne 200 produkte..dhe 20 produkte te licencuara..
viti i prodhimit 2001-2006
mundesia e pageses sipas mareveshjes..ka mundesi edhe per kompenzim te nje pjese....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim