''Austria''Parket bejm renovim komplet te objekt..

Shitet nga: Arlind Sot 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje, Knauf .Fasad ,Termoizolim,Qeramik,Hidroizolim,,Laminat ,Parket ,Glet, Rregullimin e Kornizave Dritareve , Instalimin e ujit ,Nivelizim Masiv ,si dhe Gdhendja e Parketit te Vjeter.
Ne edhe punojm ne rajonin:Prishtin, Fush Kosove,Obiliq,Lipjan
Firma Austria Parket eshte Firm e Specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune.
Numrat janë:044 183 126 dhe 049 455 713
Ju Faliminderit per Mirkuptim.
Numri 044 183 126 dhe numri i Viber +38344183126Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim