FASADER ALBI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Dje 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KRYEJM KETO PUNE

BEJME RENOVIMIN E SHTEPIJAVE BANESAVE MBRENDA DHE JASHTE RREGULLIMIN E TYRE SI DHE IZOLIMIN MBRENDA DHE JASHTE TERMOIZOLIMIN NE MENYRE PROFESIONALE TE GJITHA DEKORIMET NGA

GIPSI
STIROPORI
AMSTRONG
KNAUF
GLET LAJM NE KETE NR viber. 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
SUVATIM
NGJYRA
LLAMINAT
RRYME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim