MOLER COLORS 0.50 m² Mob:044 296 933

Shitet nga: tafa 03 Maj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
puna behet me perkushtim te madh bejm izolime me foli dhe nuk keni nevoj te largoni gjesendet nga dhoma pasi kryhet puna e moleraj te ghitha kthehen si me parë
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma , ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike

gjindem ne prishtine info 044 29 69 33Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim