N.N.KASTRATI:Punojm Fasada Ngjyr Glet Mallter ..

Shitet nga: Sabri 14 Mar 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm Ndertime dhe Renovime te Shtepive Banesave Lokaleve komplet te jashtme dhe te brendshme si ; Fasad, Ngjyr, Gled, Knauf,Suvatim (Mallter), Pllaka, Laminat kamina etj me qmime shum te volitshme me nje Klas Puntore te shkelqyer edhe per nje koh shum te shkurtur Nga ai moment qe te Godit puna fillon menjeher dhe nuk Nderprehet ne asnje qast perveq Rasteve emergjente pasi qe kemi ekipe te mjaftueshme me Kualitete te larta ata qe jan te interesuar mund te na kontaktojn ne numrat e telefonit 044 159 148 ose 049 446 073 ku gjithmon jan te hapur poashty mund te na gjeni edhe ne fb https://www.facebook.com/pages/NN-Kastrati/910281935659621?fref=ts te interesuarit i mirpresim Flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim