RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 21 Mar 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KRYEJM KETO PUNE

BEJM RUNOVIMIN E BENESAVE SI DHE RREGULLUMIN E TYRE IZOLIMIN ME STIROPOL RREGULLIMEN E SHTEPIJAVE MBRENDA DHE JASHTE I KRYEJM TE GJITHA DEKORIMET GIPSI STIROPOLI AMSTRONG KNAUF GLET NGJYRA LAMINAT RRYME . viber 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim