RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Dje 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera

KRYEJM KETO PUNE

BEJM RENOVIMIN E BANESAVE SI DHE TERMO IZOLIMIN E TYRE MBRENDA DHE JASHTE SI DHE TE GJITHA DEKORIMET
GIPSI
KNAUFI
AMSTRONG
GLET LAJM NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
NGJYRA
SUVATIM
RRYME
LLAMINAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim