RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 17 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KRYEJM KETO PUNE..............................................

BEJM RENOVIMINE E BANESAVE , LOKALEVE SI DHE TERMOIZOLIMIN E SHTEPIJAVE MBRENDA DHE JASHTE TE GJITHA DEKORIMET .

GIPSI
KNAUF
AMSTRONG LAJM NE KETE NR viber.044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PE RMIR KUPTIM .
GLET
NGJYRA
SUVATIM
LAMINAT
RRYME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim