RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMOI..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Sot 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera

KRYEJM KETO PUNE ..................................
BEJME RENOVIMIN E BANESAVE SI DHE SHTEPIJAVE LOKALEVE TE NDRYSHME TERMOIZOLIMIN E TYRE ME STIROPOL SI DHE DEKORIMET NGA .............
GIPSI
KANUFI
AMSTRONGU
GLET 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM KLM
NGJYRA
SUVATIM
KERAMIKA
RRYME
LAMINAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim