RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 21 Shk 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera

KRYEJM KETO PUNE

BEJM RENOVIMIN E BANESAVE SI DHE SHTEPIJAVE MBRENDA DHE JASHTE SI DHE TERMO IZOLIMIN ME STIROPOR SI DHE DEKORIMET NGA

GIPSI
KANUAFI
AMSTRONGU
GLET
NGJYRA
SUVATIM LAJM NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIREKUPTIM
LAMINAT
KERAMIK
RRYME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim