3 - Agjent i Shitjes - Komercialist

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Europrinty-Group 06 Pri 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
1.Titulli i pozicionit: 3 - Agjent i Shitjes - Komercialist Afati për aplikim: 06.04.2015 – 30.04.2015Detyrat dhe përgjegjësitë:

• Aftësi te shkelqyeshme komunikimi.
• Arritja e objektivave mujore te percaktuara, të shitijesë mujore.
• Vizitat e rregullta tek klientet sipas planit dhe raportimi në baza ditore gjatë vizitave në terren.
• Prezentimi i produkteve te kompanise, listimi I produkteve të reja dhe komunikimi i përditshëm me klientët për shitjen e produkteve.
• Pergjegjes për plotësimin e qellimeve te percaktuara dhe zhvillimin e marredhenieve me kliente ne territorin e caktuar.
• Identifikimi i mundësive të reja të shitjes
• Përgjegjës për zhvillimin e komunikimit brenda ekipit,
• Krijimin dhe mbajtjen e marrëdhënieve efektive me klientët aktual dhe potencial në të ardhmen
• Detyrat e percaktuara nga mbikqyresi.

Kualifikimet e kërkuara:
• Shkolla e mesme, e preferuar pergatitja universitare në , Marketing, Ekonomi etj.
• Pervoj pune në fushë të njëjtë,
• Aftësi të shkëlyeshme të komunkimit në të folur dhe në të shkruar.
• Aftësi të mira negocimi dhe bashkëpunimi,
• Patente Shoferi – Kategoria B

CV-ne mund ta dergoni në e-mail: leonora.g@europrinty.net
ose ne njerën ne pikat e Europrinty SH.P.K

Tel: 038-742-128 ose 049-556-000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim