AUTOLARJE

Shitet nga: Vullneti 14 Pri 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
AUTORLARJE

Kerkoj 6 punetore per autolarje. E deshirueshme eshte pervoja e punes. Ofrojme pagese te volitshme dhe kushte te mira te punes.

Te interesuarit mund te lajemrohen ne 045 595 001- Vullneti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim