Ardi Qeramik

Shitet nga: ardion 20 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ardi Qeramik kryen keto pun . Montimin e Qeramikave granit mermer instalim te ujt dhe ziolim te ftohet ju garantojm per pun nuk do te zhgenjeheni me pun per me shum kontaktoni ne ket nr 045871499 mund te kontaktojm edhe ne viber flm per mirkuptim te gjitha keto fotografi jan punimet e fundit qe mund te shikoni edhe ne vend ku i kam punuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim