Bëjmë rregullimin e kopshtëve.Kemi përvoj pune 3..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ARDI GARDEN 28 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ndërmarrja shërbyese e specializuar për rregullimin dhe mirëmbajtjen e kopshteve ofron kryerjen e të gjitha punëve qe kan të bëjnë me kopsht.

Posedojmë rekomandime nga : Ambasada Amerikane, OSCE , Zyrja e Bashkimit Evropian , Ipko, Komisioni i Pavarur i Mediave etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim