Bëjm instalimin elektrik nëpër shtëpi dhe banesa..

Shitet nga: Instalim Elektrik 02 Mar 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bëjm instalimin elektrik nëpër shtëpi dhe banesa të ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim