BEJM HAPJEN E BUNARAVE Ne te gjitha terenet edhe..

Shitet nga: Besim 13 Pri 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme hapjen e bunareve
shpimin e PILOTAVE
si dhe te gjitha llojet e shpimeve
044 353 555
049 353 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim