Bej instalime elektrike

Shitet nga: besi 27 Pri 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bej instalime elektrike dhe montaj llostera sipas marrveshjese 049507083

+37744920372 viber
045690141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim