Bej montimin e kaminav

Shitet nga: halit 07 Pri 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bej montimin e kamimav me qmim ma tlir ne kosov pervoja ime si udhheqes I dy firmav te kaminav ne kosov dhe pervoja dy vjeqare ne suedi me Ben krenar me pun ateher nese ju nevojitet Kamin taman ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim