Beje montimin e keramikave , dhe punoj si moler

Shitet nga: Mjeshter 19 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Beje montimin e keramikave , dhe punoj si moler. 044 314 292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim