Beje montimin e laminatit

Shitet nga: xxx 19 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Beje montimin e laminatit dhe ujit , punoj me keramika knauf si mjeshter me pervoj pune .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim