Bejmè rregullimin e OBORREVE me kubza te betonit

Shitet nga: Bashkim 23 Qer 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme rregullimin e oborreve me kubza te betonit si dhe punojm me bagera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim