Bejmë Incizimin dhe vizatimin e pjesëve makinerike

Shitet nga: Bejmë Incizimin dhe vizatimin e pjesëve makinerike 23 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejmë matjen incizimin dhe vizatimin e pjesëve makinerike si:
Boshta;
Xhunta;
Pulexha;
Dhëmbzor;
si dhe pjesë tjera makinerike sipas kërkesës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim