Bejm Hidroizolim me Kondor BAUDER

Shitet nga: Andii 27 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm te gjith llojet e hidro-izolimeve me Kondor te firmes Gjermane BAUDER dhe te trashësive te ndryshme, (3, 3.5, 4, 4.5 dhe 5 mm te trash), neper kulme te rrafshta terasa e podrume etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim