Bejm keto sherbime instalim te rrymes

Shitet nga: murat shala 12 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
bejm keto sherbime instalim te rrymes instalim te kamerave instalim i pastrimit me vakum fshis qendrore riparim te instalimeve te rrymes si dhe mirbatjen e objekev banesor qendrave trektare e tjera si dhe muntus i ledit llugenkave llusterave e tj qmimi me marrveshje mundesi dhe me kompenzim me Citroen Berlingo dizel viti i prodhimit me kon 1998 e ma i ri jumir presim ne tel 045 596 341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim