Bejm ngjeshjen e temelav me dy makina

Shitet nga: Beqir Jashari 10 Maj 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme montimin e kubezave te betonit si dhe ngjeshjen e themeleve me dy lloje te makinave

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim