Bejm pastrimin e banesave - Firma DEVI

Shitet nga: Devi 06 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm pastrimin e banesave me dyer xhama mobile dmth komplet shpejt dhe mir nga firma Devi per me shum info na kontakoni ne numrin 049-676-150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim