Bejm servisimin e dyerve,dritarev,roletav nga al..

Shitet nga: valon 22 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
bej servisimin e dyerve,dritarev,roletav nga alumini dhe
plastika kunder zhurmes,djersitjes se gjamav dhe te gjdo defekti tjeter
jemi te paret qe eleminojm gjdo defekt te mundur ne
dyer,dritare dhe roleta ju mir presim 24h 045 298 134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim