Bejm shitjen e pirunerve elektrik dhe rregullojm..

Shitet nga: koni-ks 13 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm shitjen e te gjitha llojeve te pirunerve elektrik si dhe bejm rregullimin e te gjitha llojeve te baterive te tyre .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim