Bejme hapjen e bunareve me gjeresi 30 cm dhe shp..

Shitet nga: Bajram Krasniqi 09 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme hapjen e bunareve pastrimin dhe shpurjen nen asfallt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim