Bejme montimin e kubzav te betonit (kocka)

Shitet nga: AMER 03 Maj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme montimin e kubzav te betonit dhe ngjeshjen e temelev bina-com:044767070.............044814461 ...
mund te na vizitoni ne facebook. bina-com bina-com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim