Besi-Kom zdrukthetaria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 25 Shk 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
prodhojme te gjitha llojet e dyrve,dritareve,roletave nga pvc si dhe te gjitha llojet e dyerve dhe dritareve nga druri,prodhimet tona mund ti gjeni ne merrjep,Besi-Kom facebook si dhe ne www.besi-kom.net ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim