CALL CENTER*** Kerkohen 50 Call Agent

Shitet nga: A Communication 21 Pri 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofroj pune per 50 agjent te marketingut-thirrjeve per call center ne Prishtine.
Programi shume efikas (sigurime shendetsore) me page baze 400Euro/muaj + provizionet 30Euro per termin.
Kandidatet duhet te njohin mire gjuhen gjermane.
Perparsi konkurimi dhe pranimi kan kandidatet me pervoje pune. CV-t tuaja i dergoni ne e-mail dhe ne do ju kontaktojme.
Me respekt:

A COMMUNICATION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim