Call center

Shitet nga: Albi 14 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
SweCall nga Suedia me filijale te re ne Prishtine kerkon puntorë-e te cilet flasin rrjedhshem gjuhen suedeze Tel. 045 988045 dhe dergo cv ne email artcall50@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim