Dyer Dhe Gilindera Nga Metali

Shitet nga: Sami 06 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojm Dyer dhe Gilindera nga metali
Me Qmim Te Volitshem !
Ju Mirepresim !

Kontakto

044
- 214 - 675
049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim