Dyer dhe dritare

Shitet nga: doni plast 12 Shk 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bëjm prodhimin dhe servisimin e dyerve dhe dritareve nga plastika si dhe roletat e te gjitha llojev . Per produktet tona do te bindeni vet. Produktet tona janë te testuara ne Gjermani dhe ne Itali. ju mirpret firma Doni plast me provoj shum vjeqare

numri per kontakt 045 555-882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim