EMBELSIRA ME POROSI

Shitet nga: VERONA 04 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofrojmi pergaditjen e te gjitha llojeve te embelsirave me porosi ne teritorin e kosoves dhe me large.Te gjithat embelsirat pergaditen kur te porositen dhe po ashtu edhe dekorimi i tyre behet sipas deshires se kerkuesit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim