Ekstra LIR MATERIAL ELEKTRIK (mbyllet dyqani)

Shitet nga: b. 11 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Material elektrik nga firmat ma.te njohura vito metop eti etje me pakic dhe shumic me qmime te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim