Elektro instalues SERVIS BANI

Shitet nga: Elektro-Nushi Sot 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KRYEJM KETO PUNE: PROJEKTE ELEKTRIKE NE OBJEKTE TE ULTA DHE TE LARTA SI NE LOKALE A PO SHTEPI.
KRYEJM INSTALIME ELEKTRIKE MIRMBAJTJEN E RRJETIT INSTALUES.
NDRIQIME PERSONALE DHE PUBLIKE SI DHE BEJM MONTIMIN E LLUSTERAVE, BOJLERVE DHE KYQJEN E KABLLOS NE SHTYLLA SI DHE SHUME SHEBIME TJERA NE RRJETIN ELEKTRIK. JU MIRPRESIM ME EKIP TE PROFESIONALIZUAR
INFO:044308645 ;045672085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim