Elektroinstalime dhe Riparime

Shitet nga: bekim 14 Krr 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Eleketroinstalues dhe rregullues i problemeve ne instalimin elektrik. Instalime te rrymes ne sistem zvicerran , pervoje zvicerrane ne sistemin elektrik. Nese keni problem ne sistemin elektrik ne banese apo shtepi lajmero jemi 24 ore online.
Gjendem mbrapa Grand Store
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim