Erblini Term; Nxemje Qendrore.Ujesjells.kanalizi..

Shitet nga: Erblini Term 16 Dhj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm
instalimin dhe servisimin e nxemjes
qendrore.ujesjelles.kanalizimit.sanitari.rezervarve me hidrofor dhe
ramje te lire.montimin dhe servisimin e bojlerve.qeshmeve etj.marrim
vetura ne kopenzim. punen qe bejm japim garancion. kemi provoj pune 15 vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim