Farmcist/e

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mirimed Shpk 24 Shk 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ti kryej detyrat e markentingut te produkteve medicinale neper institucione shendetesore te sektorit publik dhe private.
Kushtet:

- I/E diplomuar në Farmaci apo Mjekësi (te ket licencen valide)
- Patentë shoferi kategori B
- Aftësi të mira komunikimi
- Njohuri bazë të programeve kompjuterike
- Vetem Kandidatët që janë të diplomuar në Farmaci vlene kjo pozit.

Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në me foto në e-mail: info.mirimed@yahoo.com

Apo thrisni mbase ore 17:00h ne kete nr. tel: 049 598 992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim