Farmcist/e

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mirimed Shpk 06 Pri 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Pozita e punes: Farmacist/e

Ti kryej detyrat e markentingut te produkteve medicinale neper institucione shendetesore te sektorit publik dhe private.
Kushtet:

- I/E diplomuar në Farmaci (Pra Farmacisti te kete licence e punes valide te leshuar nga MSH)
- Patentë shoferi kategori B
- Aftësi të mira komunikimi
- Njohuri bazë të programeve kompjuterike, Paketen Microsoft Office
-Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në me foto në e-mail: info.mirimed@yahoo.com
Apo na kontaktoni mbase ore 17:00h ne kete nr. tel: 049 598 992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim