Fasada glet knauf policolor

Shitet nga: Faik 03 Gsh 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
bejm renovimin e banesave dhe izolimin ne stiropoll

Knauf
Glet
Mallter me maqin
Keramike
Fasada Te brendshme Te jashtme
Policolor ne Pump
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim