Fasada suvatim ndertim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unim grup 16 Mar 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
marr vetur me kompenzim kryej pun te vrazhda dhe finishe punojm ndertim suvatim fasadim termik me t gjitha llojet e stiroporev. dhe fasadav qe per momentin jan n treg punojm knauf keramik shkall t granitit marr vetur n kkmpenzim te ktyre punve. bojm marrveshje edhe me matrijal tem deri n vler t kerrit. per. pun ggarantojm n cilsi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim