Fiirma N.n.p Taulanti punon renovimet e te gjith..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.n.p taulanti 14 Pri 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
N.n.p Taulanti punon

instalimin e ujit, kanalizime ,izolime te banjove , keramika , montimin e sanitaris ne banjo
fasada te mbrenshme dhe te jashtme , knauf , molerai ETJKONTAKTONI : 044 160 273
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim