Firma Roni (FASADA)

Shitet nga: Fatmir Bajraliu 18 Pri 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojme Fasada dhe dekorime te jashtme dhe te brendshme me qmime shum te volitshme dhe me cilesi te lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim