GRRYERJE TE PARKETIT DHE MONTIM PARKETI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "BESI" 01 Dhj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
MONTIM PARKETI , RIPARIM PARKETI TE VJETER , GRRYERJE TE PARKETIT ,POLIRIM DHE NDRRIM LAJSNEVE DHE LYRJEN E TE GJITA LLOJEVE TE DRURIT ME MAKINERIN ME TE PERSOSUR GJERMANE, PO ASHTU BEJM DHE VENDOSJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE PATOSIT DHE RIPARIMIT TE PATOSIT GRRYRJE DHE LYRJE .
BEJM EDHE MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE LLAMINATIT MENYREN PROFESIONALE

NEVE MUNDENI TE NA GJENI NE RRUGEN " LIDHJA E PRIZERENIT" AFER VIVA FRESH NE TOPHANE QE
ATY E KEMI EDHE DYQANIN TAN QE BEJM EDHE SHITJEN E TE GJITA LLOJEVE TE PARKETIT
NGJITESAVE TE PARKETIT DHE LLAQET TE DRURIT NE PERGJITHESI ,LLAK PER PARKET TE FIRMAVE ME TE PERSOSURA NE TREG SI PSH. CROMODEN TE KROACIS , CHIMIWER TE ITALIS ETJ.
NE BEJM EDHE SHITJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE LLAMINATIT 7 MM , 8 MM ,10 MM DHE 12 MM TE PRODHIMIT GJERMAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim